Mercedes-Benz ,Setra,VANHOOL,BOVA ,TAPICEROWANIE AUTOBUSÓW, Oferta nr: 2034329
AutobusyRodzaj:turystyczny
Lokalizacja: Polska
Województwo: lubelskie
Cena: 7 791 PLN + VAT
1 719 €
$2 043
SPRAWDŹ OFERTĘ LEASINGU >>
Rocznik: 2010
miejsc: 58
Dodatkowy opis:
TAPICER AUTOBUSOWY LUBLIN PODANA CENA w ogłoszeniu JEST NIC NIE ZNACZĄCĄ CYFRĄ
ROBIMY TAPICERKĘ W AUTOBUSACH.
WE MAKE UPHOLSTERY IN BUSES.
Wir machen Polster in Bussen.
DĚLÁME ČALOUNĚNÍ V AUTOBUSECH.
VYRÁBAME ČALÚNENIE V AUTOBUSOCH.
GAMINAME BALDAI BUS .
Witamy W FIRMIE TAPICER AUTOBUSOWY LUBLIN RENATA BARTOSZEK, PIOTRKÓW DRUGI nr 114, 23-114 Piotrków Drugi, TRASA 835, 23, 7 kilometr trasy Lublin-Biłgoraj.

!!!!! MOŻEMY ZA DARMO PRZYJECHAĆ po odbiór foteli min. 45szt. max. 79szt. W odległości do 220 kilometrów od LUBLINA. Pod warunkiem, że Sami Państwo we własnym zakresie I NA WŁASNY KOSZT wymontujecie, rozkręcicie od ram siedziska i oparcia, ewentualnie inne elementy. Wtedy na miejscu u państwa ustalimy wszystkie szczegóły dotyczące odpowiedniego materiału, kroju, wzoru, kolorystyki oraz ustalić wszystkie szczegóły. A po wykonaniu zlecenia odwieziemy wszystko gotowe do państwa w miejsce skąd, były brane. Uregulujemy formalności, a państwo sobie z powrotem NA WŁASNY KOSZT poskręcacie i zamontujecie wszystko. Czas na wykonanie tapicerki autobusu to około 10-20 dni. Zależy od ilości i wzoru. !!!!!

!!!! Można przyprowadzić swój autobus do naszego zakładu mieszczącego się w miejscowości PIOTRKÓW DRUGI nr 114 23-114 JABŁONNA TRASA 835, 23, 7 kilometr Lublin-Biłgoraj. Na miejscu można dobrać odpowiedni materiał, krój, wzór, kolorystykę oraz ustalić wszystkie szczegóły. Czas na wykonanie tapicerki autobusu to około 10-20 dni. Zależy, od ilości i wzoru.  ZA DARMO  zdemontujemy i zamontujemy tapicerkę w podstawionym autokarze w którym będzie robiona nowa tapicerka. !!!!

!!!! Można zdemontowane fotele we własnym zakresie przywieź do nas do zakładu Do LUBLINA UL. SIEROSZEWSKIEGO 21, 20-448 LUBLIN POLSKA. Na miejscu dobrać odpowiedni materiał, krój, wzór, kolorystykę oraz ustalić wszystkie szczegóły. Czas na wykonanie tapicerki autobusowej to około 10-20 dni. Zależy od ilości i wzoru. JEŚLI PRZYWIOZĄ PAŃSTWO DO NAS DO LUBLINA POROZKRĘCANE SIEDZENIA I BĘDZIE ROBIONA NOWA TAPICERKA Z WSZYTYM ZAGŁÓWKIEM ZE SKÓRY NIE POBIERZEMY DODATKOWEJ OPŁATY ZA SKÓRĘ POTRZEBNĄ NA TE ZAGŁÓWKI. OFERTA DOTYCZY TYLKO PRZYWIEZIENIA ROZKRĘCONYCH FOTELI I WYKONANIA NOWEJ TAPICERKI CAŁEGO FOTELA. NIE DOTYCZY SAMEJ WYMIANY ZAGŁÓWKÓW I POZOSTAWIENIA STAREGO MATERIAŁU. !!!!

Wykonujemy tapicerki do wszystkich rodzajów autobusów, autokarów i busów. Oklejamy boczki pod oknami, podsufitki, boczki, półki, toalety autobusowe oraz pozostałe elementy wewnątrz autobusów i busów.
Wymiana tapicerki w autokarze to w zasadzie największa wizualna zmiana wnętrza dająca możliwości stworzenia zupełnie wyjątkowej atmosfery wewnątrz autokaru. Wpływa także na komfort jazdy zarówno kierowcy, jak i pasażerów. W naszej ofercie można znaleźć wiele wzorów materiałów i tkanin, które mogą zostać idealnie dopasowane do gustu i charakteru klienta oraz jego autobusu. Wykonamy tapicerkę do twojego autokaru według twojej wizji lub zaproponujemy coś sami! Zdecyduj jaki kolor oraz jaki materiał chciałbyś umieścić.
Zdobyte umiejętności i doświadczenie pozwalają nam mieć pewność, że podołamy najbardziej nietypowym i wyszukanym zamówieniom. Podejmiemy się każdego wyzwania – wszystko jest dla nas do wykonania! Usługi realizujemy terminowo. Bierzemy odpowiedzialność za wysoką jakość wykonania każdego zlecenia! Dbamy o jakość i estetykę naszych prac. Mamy wieloletnie doświadczenie prawie 15 lat. Po wszystkie szczegóły prosimy dzwonić lub pisać +48 513813476 , +48 884900123 , tapicerautobusowy@onet. pl
Kontakt:
Nazwa: TAPICER AUTOBUSOWY LUBLIN LUBELSKIE SIEROSZEWSKIEGO 21
Imię i nazwisko: RENATA BARTOSZEK
Adres / ulica: SIEROSZEWSKIEGO 21
Miasto: 20-448 Sie LUBLIN Piotrków Drugi 114
Region: lubelskie
Państwo: Polska

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego kontrahenta

Nr telefonu: +48 513813476
Nr telefonu: +48884900123
Nr komórkowy: +48/513813476
Nr komórkowy: +48/884900123

Wyślij wiadomość
Imię i nazwisko: *
Firma:
Adres email: *
Telefon:
Temat wiadomości: *
Treść wiadomości: *


Drukuj

R e k l a m a

Wyświetleń: 399
0.01195
Ilość i czas zapytań: ,   s.
Czas generowania strony: 0.06821s.

Informujemy, iż serwis internetowy wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności. Kliknij TUTAJ aby ukryć ten komunikat.